Jesteś 16416398 odwiedzającym, odsłon 42743374 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-06-24
Praktyki w ramach projektu MŁODZI NA START

Projekt Młodzi na start dobiega końca. Jego finałem jest możliwość zdobycia przez studentów i uczniów płatnego, wakacyjnego stażu u jednego z naszych trzech partnerów:

  1. IQ Metals - to polsko - duńska firma założona w 1965 roku. Jest dostawcą podzespołów ze stali i aluminium. Wyroby IQ Metal są używane w wielu branżach, takich jak produkcja turbin wiatrowych, kominków czy mebli sklepowych. Nowoczesny zakład firmy znajduje się w dzielnicy Dąbie, na terenie North West Logistic Park.
  2. Ammeraal Beltech - jeden ze światowych liderów w produkcji taśm przemysłowych i łańcuchów wykorzystywanych w niemal wszystkich branżach przemysłowych. Koncern działa w 34 krajach świata, w Szczecinie zakład produkcyjny funkcjonuje w dzielnicy Dąbie.
  3. LM WIND POWER - firma jest wiodącym na świecie dostawcą komponentów i usług dla przemysłu turbin wiatrowych. Globalna sieć produkcji obejmuje fabryki łopat turbin wiatrowych w Chinach, USA, Indiach, Kanadzie, Danii, Hiszpanii, Polsce i Brazylii. Zakład produkcyjny znajduje się w Goleniowskim Parku Przemysłowym.

Strona informacyjna: www.mlodzinastart.lsj.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.