Jesteś 17256014 odwiedzającym, odsłon 43610892 | Dzisiaj jest: Środa, 30 Listopad 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2008-03-06
Nasi studenci w Hiltonie
Podczas spotkania zaprezentowały się takie osobistości jak Miranda von Bruck (specjalistka w dziedzinie International Meeting Management), Fiona Pelham (reprezentująca marketing UK MPI), Severine Ougier (odpowiedzialna za promocje najbardziej niesamowitego miasta Świata - Londynu). Poza tymi znakomitymi specjalistami w dziedzinie przemysłu spotkań, studenci wysłuchali tez Krzysztofa Celucha, organizatora tej konferencji oraz profesora Roba Davidsona. Davidson to niebywała postać, największy autorytet w dziedzinie turystyki biznesowej w Europie. W szczególny sposób zaprezentował się Jon Bradshaw, który oczarował publiczność opowiadając z niesamowitą energią i pasją o wierze w siebie oraz możliwości osiągania sukcesu zawodowego.
Przed wyjazdem do Warszawy, studenci otrzymali zadanie od organizatora spotkania. Chodziło o przygotowanie prezentacji na temat opracowania propozycji zorganizowania uroczystej gali dla „światowego stowarzyszenia weterynarzy”, dla 500 delegatów z 20 krajów. Sukcesem studentów jest to, iż słuchacze z innych uczelni (Warszawa, Wrocław, Katowice) przyjęli prezentację pomysłu (wybrano formę strony internetowej organizowanej imprezy) bardzo pozytywnie.
Prestiżu całej imprezie dodało miejsce, w którym odbyła się konferencja, mianowicie Hilton Hotel w Warszawie. Szczególnie ciepłe komentarze dało się słyszeć na temat potraw, którymi uraczono uczestników i uradowano ich podniebienia.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.