Jesteś 16416173 odwiedzającym, odsłon 42743099 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-06-02
Kierunek "Turystyka i Rekreacja" realizowany przez WZiEU i WKFiPZ najlepszy w rankingu szkół wyższych kształcących na kierunkach turystycznych w Polsce

Redakcja branżowego miesięcznika "Wiadomości turystyczne" od kilku lat opracowuje ranking szkół wyższych w Polsce, które kształcą studentów na kierunkach turystycznych. W tym roku I miejsce wśród uczelni kształcących w zakresie szeroko rozumianej turystyki, o profilu mieszanym, przyznano Wydziałowi Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Wydziałowi Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego, które wspólnie realizują na naszej uczelni kierunek "Turystyka i Rekreacja".

W ubiegłym tygodniu w Warszawie, to prestiżowe wyróżnienie z rąk Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pana Tomasza Jędrzejczaka odebrali reprezentanci władz dziekańskich obu wydziałów: Dziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia US - Pan prof. US dr hab. Jerzy Eider i Prodziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług US ds. Studenckich Pan dr Tomasz Norek.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.