Jesteś 16416122 odwiedzającym, odsłon 42743048 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-05-29
Finał konkursu "Pierwszy milion"
Debata i warsztaty na Uniwersytecie Szczecińskim: Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?


Zapraszamy na debatę "Jak z sukcesem wejść na rynek pracy" organizowaną przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.

Kończąc edukację, młodzi ludzie stają przed wyzwaniem, jakim jest znalezienie zatrudnienia. W czasie wydarzenia eksperci i praktycy postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak skutecznie rozpocząć swoją drogę zawodową. Zastanowią się również, czy studenci są przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej, jak pomaga im w tym system edukacji i czy warto założyć własną firmę. Moderatorem dyskusji będzie dziennikarz, Maciej Zdziarski.

Kiedy? 2 czerwca o godz. 10.30

Gdzie? Aula Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego

Kto?
  • Prof. dr hab. Piotr Niedzielski, Dziekan WZiEU US
  • Kamila Bogusławska, Dyrektor Biura Strategii, Urząd Miasta Szczecina
  • Katarzyna Brzychcy, Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie
  • Konrad Gaweł, Manager Business Link Szczecin
  • Ludwika Michałowska, Campus Recruitment Specialist, Citibank Europe Plc
Ponadto podczas debay studenci Uniwersytetu Szczecińskiego zmierzą się w finale konkursu "Pierwszy Milion" - symulacji internetowej stworzonej przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Pierwszy etap miał charakter indywidualny i trwał od 4 do 18 maja. Siedmioro graczy, którzy zdobyli milion złotych w najmniejszej liczbie tur, stworzy dwuosobowe zespoły, które w finale zagrają o nagrody pieniężne. Gra dostępna jest bezpłatnie dla każdego na stronie www.1milion.edu.pl.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję emocjonować się rywalizacją kół naukowych z Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług w rozgrywanym na żywo konkursie wiedzy o finansach. Po debacie zapraszamy na warsztaty kompetencyjne "Rekrutacja bez tajemnic. Jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić". Poprowadzi je Ludwika Michałowska z Citibank Europe Plc, która wskaże studentom, na co zwraca uwagę pracodawca czytając CV oraz podpowie, jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej. By wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować na stronie http://www.wzieu.pl/?y=6026. Liczba miejsc ograniczona.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Metro Szczecin, Radio BAS, Radio Koszalin, Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej Pomorze Zachodnie, Telewizja Pomerania oraz portal wszczecinie.pl.

Prosimy o mailowe potwierdzenie uczestnictwa w debacie na adres: rejestracja_1milion@kronenberg.org.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich prowadzących wraz z grupami studenckimi. Dziekan Prof. Dr hab. Piotr Niedzielski wyraził zgodę na uczestnictwo studentów w ramach zajęć.
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.