Jesteś 16416073 odwiedzającym, odsłon 42742999 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-05-29
Student Scientific Conference - Economics, Finance, Marketing and Management
W dniach 18-19.05.2015r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa, zatytułowana Student Scientific Conference - Economics, Finance, Marketing and Management, której organizatorami były cztery koła naukowe: Euroeconomicus, Economus, Komunikacja w Biznesie oraz Project. Konferencja rozpoczęła się od interesującego wykładu inauguracyjnego prof. Roberto Busha z Universidad de Celaya z Meksyku, zatytułowanego: "The Mexican Banking and Financial System as a Factor of Economy Development". Następnie odbyły się cztery panele, których prelegentami byli praktycy działalności gospodarczej w takich obszarach jak: społeczna odpowiedzialność biznesu, zarządzanie projektami, finanse oraz marketing. Dzień pierwszy zakończył się wystąpieniami studentów oraz sesją posterową.
Dzień drugi miał charakter warsztatowy. Studenci mieli do wyboru aż sześć rodzajów warsztatów, w których mogli wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce. Każde z kół naukowych przygotowało i zaprosiło specjalistów z dziedzin w których się specjalizuje. Można było wziąć udział w Poligonie projektów, Zarządzaniu bankiem, Grze sprzedażowej, Lidze odpowiedzialnego biznesu, Eurocash oraz Kanban Pizza Games.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowanie, szczególnie części praktyczne i warsztatowe, co świadczy o potrzebie organizowania tego typu inicjatyw. Ważnym był fakt, że organizatorzy zadbali o charakter międzynarodowy konferencji, czego efektem były wystąpienia gości, reprezentujących zagraniczne środowiska naukowe. W imieniu organizatorów konferencji chcielibyśmy serdecznie podziękować władzom WZiEU za życzliwość i przychylność przy realizacji konferencji, jak również kadrze naukowo - dydaktycznej i samym studentom, którzy swoją obecnością potwierdzili trafność wyboru naszej inicjatywy. Już dziś zapraszamy na II Międzynarodową Studencką Konferencję Naukową, którą planujemy w 2016 roku. Zapraszamy do galerii poniżej.

Opiekunowie kół naukowych:

dr Joanna Rzempała
dr Kamila Peszko
mgr Marta Musiał
mgr Marcin Janowski

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.