Jesteś 16395389 odwiedzającym, odsłon 42721695 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-05-14
Uniwersytecka Gra Biegowa - zapisy ruszyły!

Uniwersytet Szczeciński świętuje 30 urodziny! Z tej okazji wszystkich chętnych - studentów, absolwentów i kandydatów na studia, biegaczy, sportowców i amatorów, szczecinian i mieszkańców regionu oraz wszystkich lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu - zapraszamy do udziału w grze miejskiej pn. "Uniwersytecka Gra Biegowa", która odbędzie się w niedzielę, 24 maja.

Zadaniem uczestników zabawy będzie w jak najkrótszym czasie pokonanie pieszo (biegiem) wyznaczonej trasy, na której znaleźć się powinno jak najwięcej punktów kontrolnych, i dotarcie do mety w limicie czasu 3 godzin. Punkty kontrolne usytuowane będą w Szczecinie i precyzyjnie zaznaczone na mapie gry, którą uczestnicy otrzymają w dniu imprezy w pakiecie startowym. Obecność uczestnika na poszczególnych punktach będzie odnotowywana w indeksie, który każdy z uczestników otrzyma przed startem w pakiecie startowym. Lokalizacja punktów kontrolnych owiana jest jeszcze tajemnicą i zostanie podana uczestnikom gry przed rozpoczęciem zabawy. Na razie zdradzić możemy jedynie, że dzięki przebiegowi trasy uczestnicy gry będą mieli okazję lepiej poznać szczecińską Alma Mater.

Każdy zawodnik biorący udział w zabawie otrzyma profesjonalną koszulkę techniczną New Balance. Zwycięzcy klasyfikacji generalnych kobiet i mężczyzn za zajęcie miejsc I-V zostaną uhonorowani voucherami ufundowanymi przez New Balance do zrealizowania w www.newbalancesklep.pl:

  • za zajęcie I miejsca 700 zł
  • za zajęcie II miejsca 600 zł
  • za zajęcie III miejsca 500 zł
  • za zajęcie IV miejsca 400 zł
  • za zajęcie V miejsca 300 zł

Całkowita pula nagród to 20 000 zł! W grze może wziąć udział 300 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisy trwają do 21 maja lub do wypełnienia limitu miejsc.

Start odbędzie się spod sceny na parkingu przy Jasnych Błoniach (ul. Piotra Skargi) około godziny 10:00. Przed rozpoczęciem gry, o godzinie 9:45 przy scenie, odbędzie się wspólna rozgrzewka. Limit czasu gry to trzy godziny. Wręczenie nagród najlepszym zawodnikom odbędzie się około godziny 14:00. Biuro Zawodów mieścić się będzie na parkingu przy Jasnych Błoniach (ul. Piotra Skargi) i otwarte będzie od godziny 9:00. Prosimy o odpowiednio wczesne przybycie do Biura Zawodów w celu odebrania pakietu startowego i koszulki.

Udział w Uniwersyteckiej Grze Biegowej jest bezpłatny.

Uniwersytecka Gra Biegowa jest częścią Festynu rodzinnego na Jasnych Błoniach "UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI DUŻYM I MAŁYM MIESZKAŃCOM MIASTA".

Więcej informacji: www.jubileusz.usz.edu.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.