Jesteś 16395374 odwiedzającym, odsłon 42721680 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-05-06
Staże Prezesa NBP
Po raz kolejny Profesor Marek Belka zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w płatnym stażu w ramach Programu Staże Prezesa NBP. Do tej pory uczestnicy tego prestiżowego przedsięwzięcia mogli odbyć staż w Centrali NBP. Tym razem zmieniono formułę i staż można odbyć w Oddziałach Okręgowych banku centralnego.

Przypomnijmy, że celem Programu "Staże Prezesa NBP" jest przygotowanie najzdolniejszych absolwentów krajowych i zagranicznych uczelni wyższych do wejścia na polski i europejski rynek pracy, a także umożliwienie im wszechstronnego rozwoju zawodowego w zakresie bankowości centralnej. O staż w NBP mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych (preferowane kierunki to ekonomia, finanse, bankowość i pokrewne), mogący pochwalić się wysoką średnią oceną ze studiów oraz biegłą znajomością języka angielskiego. Idealny kandydat powinien posiadać również umiejętności analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy oraz współpracy w zespole.

Osobom zakwalifikowanym do Programu, NBP w ramach stażu oferuje ośmiomiesięczną umowę o pracę, a także możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych. Zainteresowani mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 26 maja 2015 r. za pośrednictwem formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem Aplikuj.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów - analizy i oceny złożonych przez kandydatów dokumentów oraz rozmów kwalifikacyjnych.

W przypadku pytań lub wątpliwości organizatorzy Programu proszę o kontakt telefoniczny, po numerem (22) 185 21 75 lub poprzez e-mail na adres rekrutacja@nbp.pl.
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.