Jesteś 16395528 odwiedzającym, odsłon 42721834 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-04-28
Studenci z Cukrowej najlepiej zarządzają bankiem!!!
16 kwietnia 2015 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług odbyła się sesja finałowa trzeciej ogólnopolskiego Konkursu BANRISK - Liga Akademicka 2014/2015, szkolenia o charakterze zawodowym dla studentów kierunków ekonomicznych, w którym wykorzystywana była gra symulacyjna z zakresu zarządzania finansowego bankiem BANRISK - the Stanford Game.

W ramach rywalizacji konkursowej swoje umiejętności zarządzania bankiem poddały weryfikacji dwa zespoły reprezentujące nasz Wydział. Pierwszy z nich, Bank Zaufania Społecznego w składzie: Marcin Rutkowski - Lider, Marta Bielarz, Mateusz Ciepłucha, Pola Kędra i Kamil Wojciechowski, zajął pierwsze miejsce, pokonując drużyny z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Drugi zespół BZS Angels w składzie Natalia Pluskota - Lider, Tomasz Balcerak, Radosław Borkowski, Piotr Mackiewicz i Elwira Małyszko zajął wyskie czwarte miejsce. Oba zespoły były reprezentowane przez członków Koła Naukowego Finansistów "Euroeconomicus". Zwycięska drużyna otrzymała, oprócz nagród rzeczowych, staż w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Więcej informacji na stronie konkursu: http://www.szkola-ryzyka.pl jak i na fanpage'u koła: https://www.facebook.com/knf.euroeconomicus.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom.


wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.