Jesteś 18179303 odwiedzającym, odsłon 44582875 | Dzisiaj jest: Niedziela, 19 Maj 2024 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne US







Aktualności
2015-04-28
Jak zdobyć pierwszy milion?
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego wspólnie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy zaprasza do udziału w konkursie "Pierwszy Milion", w którym mogą wziąć udział wszyscy studenci Wydziału. Celem Konkursu jest zarobienie wirtualnego 1 miliona poprzez udział w grze online "Pierwszy Milion" dostępnej na stronie https://wzieu.gra.1milion.edu.pl

Konkurs składa się z 2 części. Pierwszy etap rozpoczyna się 4 maja 2015 r. i trwać będzie do dnia 18 maja 2015 r. do godz. 12:00. Ma on charakter rozgrywek indywidualnych. 7 najlepszych graczy zostanie zakwalifikowanych do kolejnego etapu. Drugi etap - finał konkursu, będzie rozgrywany na żywo 2 czerwca 2015 r. w auli Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Każdy z siódemki najlepszych studentów ma za zadanie stworzyć dwuosobowy zespół, który będzie rywalizował w finale o nagrody pieniężne. Po zakończeniu konkursu wszystkich studentów zapraszamy do udziału w debacie "Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?", w której wezmą udział eksperci z zakresu rynku pracy oraz przedstawiciele uczelni. Debacie towarzyszyć będą warsztaty kompetencyjne prowadzone przez specjalistów HR.

"Pierwszy Milion" to symulacja online stworzona przez ekspertów Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, w której użytkownicy pracując, podejmując szereg decyzji finansowych i inwestycyjnych, muszą jak najszybciej, czyli w jak najmniejszej liczbie tur, zarobić 1 milion złotych. Celem gry jest wyrobienie dobrych nawyków w zarządzaniu finansami i przekazanie wiedzy na temat działania usług bankowych i rynku kapitałowego. Gracze mają do dyspozycji lokaty bankowe, możliwość inwestowania w akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, surowce a nawet rynek nieruchomości. Gra uczy także powiązań rządzących realną gospodarką i ich wpływu na poszczególne sektory rynku. Symuluje również zdarzenia losowe, które dotyczą codziennego życia - zarówno te przyjemne, jak i pochłaniające pieniądze oraz czas.
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?




E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.