Jesteś 14367594 odwiedzającym, odsłon 40213164 | Dzisiaj jest: Środa, 16 Październik 2019 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USWspółczesne Problemy Ekonomiczne. Globalizacja. Liberalizacja. Etyka

Szanowni Państwo,

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na piątą jubileuszową Międzynarodową Konferencję Naukową zatytułowaną „Współczesne problemy ekonomiczne. Globalizacja. Liberalizacja. Etyka”, która odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku. Wydarzenie to jest rezultatem wspólnie podjętej w 2012 roku przez Katedrę Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego inicjatywy dotyczącej współpracy naukowej.

Wieloletnie kontakty oraz afirmatywnie rozwijająca się współpraca pomiędzy obiema Katedrami Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, zaanimowała w 2013 roku przystąpienie do tej idei trzeciego współorganizatora, którym jest Katedra Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Ufamy, że organizowana piąta jubileuszowa Konferencja pozwoli umocnić dotychczasowe kontakty, nawiązać nowe oraz że przyczyni się do poszerzenia tak jak poprzednie Konferencje wiedzy i wymiany myśli naukowej.

Zgłoszenie udziału w konferencji wraz z abstraktem należy przesłać do dnia 15 stycznia 2016 roku, natomiast pełne teksty referatów w dwóch egzemplarzach w formie papierowej (bez nazwiska i afiliacji) oraz plik w wersji elektronicznej (z imieniem i nazwiskiem oraz afiliacją) należy przesłać do 25 kwietnia 2016 roku na adres:

Dr Agnieszka Bretyn

Katedra Ekonomii

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług

Uniwersytet Szczeciński

Cukrowa 8, 71-004 Szczecin

e-mail: agnieszka.bretyn@wzieu.pl

Po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji referaty zostaną opublikowane w czasopiśmie „Współczesne problemy ekonomii. Globalizacja. Liberalizacja. Etyka”.

Do zaproszenia na Konferencję dołączamy ulotkę informacyjną. Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji można także znaleźć na stornie internetowej http://www.katedraekonomii.wzieu.pl/konferencja2016/.

 

Materiały do pobrania:

 

 

Łącząc wyrazy szacunku serdecznie zapraszamy.

Komitet organizacyjny

 

mgr Agnieszka Łopatka prof. US dr hab. Grażyna Wolska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Przewodnicząca Rady Programowej
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.