Jesteś 17256019 odwiedzającym, odsłon 43610897 | Dzisiaj jest: Środa, 30 Listopad 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2008-01-15
Konkurs - "Global Management Challenge"

Konkurs Euromanager to część międzynarodowego projektu Global Managment Challenge, w którym od niemal 30 lat biorą udział reprezentanci krajów z całego świata. Już ponad 8500 osób podjęło w Polsce wyzwanie i wystartowało w konkursie. W roku 2005 polski zespół zdobył pierwsze miejsce, a rok później miejsce drugie.

GMC Euromanager to symulacja polegająca na zarządzaniu przedsiębiorstwem na wirtualnym rynku międzynarodowym w warunkach wolnej konkurencji.
Zespoły otrzymują podręcznik opisujący sytuację firmy, którą muszą zarządzać oraz warunki otoczenia rynkowego. Gra jest interaktywna, zespoły są podzielone na mini-rynki, na których konkurują ze sobą przez pięć kwartałów finansowych. Zwycięża zespół, którego firma osiągnie najwyższe notowania na giełdzie.

GMC składa się z dwóch etapów oraz finału krajowego, który odbywa się w listopadzie w jednym z renomowanych miejsc w Warszawie. Zwycięzcy otrzymują ofertę wyjazdu na międzynarodowy finał GMC.

Rejestracja uczestników trwa do 31.03.2008, a konkurs rozpoczyna się 25 kwietnia programem treningowym. Do udziału w konkursie zaproszeni są studenci III, IV i V roku z uczelni całego kraju.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora www.gmcpoland.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.