Jesteś 16403316 odwiedzającym, odsłon 42729981 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 25 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2012-05-30
ASPIRE

Roadshow Polska we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą, organizacją ASPIRE, magazynem Outsourcing & More i Forbes, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje VII doroczne Polskie Forum Outsourcingu, które odbędzie się 20.09.2012  roku w Warszawie w hotelu Hyatt.

Chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę  z polskimi uczelniami, które kształcą studentów na kierunkach związanych z sektorem BPO, który jest jednym z najprężniej rozwijających się w naszym kraju. Chcielibyśmy mieć swój wkład w kształcenie przyszłych pracowników sektora usług, oraz umożliwić im spotkanie się z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. W związku z tym w ramach naszej inicjatywy Roadshow Polska postanowiła sfinansować uczestnictwo* w Forum 10-ciu studentom z Polski).

 

Krótka prezentacja projektu:
http://roadshowpolska.pl/materialy/PREZENTACJA_VII_Forum_Outsourcingowe.pdf
Krótki spot z poprzedniego forum:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdXZV9mRh3I,
Więcej informacji na:
www.roadshowpolska.pl

Ponieważ możemy zaprosić tylko 10-ciu studentów, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Studentów uczestniczących w wydarzeniu będziemy prosili o przesłanie nam krótkiej relacji z wybranych części konferencji, a najlepsze parce umieścimy na naszej stronie internetowej wraz z kontaktem do studenta.

*Standardowy koszt uczestnictwa wynosi 1200 PLN i obejmuje: uczestnictwo w 1 dniu konferencji, materiały konferencyjne, poczęstunki podczas przerw na kawę oraz lunch. Studenci sfinansowani przez Roadshow Polska nie będą ponosili kosztu uczestnictwa. 

Osoba kontaktowa:
Magdalena Bruździak
Magdalena.bruzdziak@roadshowpolska.pl
Kom: + 48 601 782 227

W związku z nawiązaniem współpracy Roadshow Polska z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego chcielibyśmy zaprosić studentów WZiEU do udziału w Forum. Dodatkowo Wydział pokryje koszty podróży (PKP). Studenci Wydziału zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt z Panią  Agnieszka Drabik-Prywer (agnieszka.drabik@wzieu.pl, 91 444 31 22).

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.