Jesteś 16416305 odwiedzającym, odsłon 42743241 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-12-22
Studia podyplomowe - Dyplomacja i Stosunki Międzynarodowe

Hiszpańska Szkoła Dyplomacji ogłosiła nabór na studia podyplomowe „Dyplomacja i Stosunki Międzynarodowe” w roku akademickim 2012-2013.

Kandydaci posiadający tytuł magistra muszą spełniać następujące wymagania:

Kandydaci powinni posiadać stosowna znajomość języka hiszpańskiego, poświadczoną np. Certyfikatem DELE na poziomie średnim.
Kandydaci powinni indywidualnie przedstawić swoje zgłoszenie na studia, wypełniając formularz i składając całą wymagana dokumentację, określoną w ogłoszeniu naboru (Rozporządzenie Ministerialne nr AEC/3005/2011, które ukazało się w Oficjalnym Biuletynie Państwowym nr 269 z dnia 8 listopada).

Kandydat może ubiegać się o stypendium AECID (Hiszpańskiej Agencji ds. Współpracy Międzynarodowej na Rzecz Rozwoju) na sfinansowanie pobytu w Madrycie podczas roku akademickiego (www.becasmae.es, www.aecid.gob.es/es/oficina_virtual/)
Zainteresowane osoby powinny wysłać swoje dokumenty do 30 stycznia 2012 włącznie, bezpośrednio do Szkoły Dyplomacji (Escuela Diplomatica, Paseo de Juan XXIII, n 5, 28040 Madrid) lub na adres Ambasady Hiszpanii w Warszawie (ul. Myśliwiecka 4, Warszawa 00-459).

Egzamin wstępny. Kandydaci, którzy prześlą swoje zgłoszenia na studia do Ambasady Hiszpanii w Warszawie, zostaną zaproszeni na egzamin wstępny do siedziby Ambasady. Kandydaci, którzy przeslą swoje dokumenty bezpośrednio do Szkoły Dyplomacji, powinni podać w zgłoszeniu miejsce, w którym chcieliby przystąpić do egzaminu (Szkoła Dyplomacji lub Ambasada Hiszpanii w Warszawie)..

W celu uzyskania pozostałych informacji należy przeczytać tekst ogłoszenia o naborze na studia (Convocatopria del Master) zamieszczonego. Wraz z formularzem zgłoszeniowym, na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Współpracy Hiszpanii: http://www.maec.es.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.