Jesteś 16416415 odwiedzającym, odsłon 42743396 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-11-09
Co sądzisz o dzisiejszym rynku pracy

Co sądzisz o dzisiejszym rynku pracy? Wypełnij ankietę i sprawdź gdzie zaplanować karierę w branży finansowej.

Asystentka w Lloyds Banking Group, została zwolniona po tym jak... podirytowana na nowego CEO ujawniła jego stawkę godzinową na Facebooku. A co Ty sądzisz o coraz intensywniejszym wykorzystaniu social mediów przez pracodawców i dzisiejszym rynku pracy? Opowiedz nam o tym!

W zamian zyskasz dostęp do narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem Twojego profilu oraz jak wypadasz w stosunku do innych. Masz również szansę wygrać wycieczkę do Nowego Jorku lub 10 tyś zł do wykorzystania na kursy ACCA lub CIMA w firmie szkoleniowej BPP Professional Education.

Nagroda główna w postaci jednorazowej i jednoosobowej wycieczki do Nowego Jorku (weekend
z zakwaterowaniem w hotelu ***, wyżywieniem oraz przelotem w obie strony, wycieczką Wall Street Walks, New York Fed Tour, biletem wstępu do Metropolitan Museum of Art oraz musical na Broadwayu), przyznana zostanie osobie będącej w grupie docelowej badania (student/ka lub absolwent/ka studiów w latach pomiędzy rokiem 2009 a 2015, urodzony/a w latach 1981 - 1991, zainteresowany/a pracą w branży finansowej), która wypełni ankietę, prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe oraz w najlepszy i najciekawszy sposób uargumentuje dlaczego powinna otrzymać nagrodę, a także przedstawi najciekawszy plan wycieczki.

Nie zwlekaj! Przedstaw nam swoją ocenę aktualnej sytuacji na rynku pracy, Twoje oczekiwania i opinie o Pracodawcach i dowiedz się gdzie warto zaplanować karierę w branży finansowej.

Badanie jest dostępne do 30 listopada 2011 roku pod linkiem www.mbeindex.pl/ankieta

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.