Jesteś 18176082 odwiedzającym, odsłon 44579645 | Dzisiaj jest: Sobota, 18 Maj 2024 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2019-06-10
Zaproszenie na spotkanie Meet Project Managers

Spotkanie Meet Project Managers

Ocena inwestycji jako proces strategiczny w organizacji

 

Prowadzący: Jakub Lasota, Chief Product Officer, Qvistorp S.A., co-founder

Termin: 12.czerwiec (środa), godz. 18.00-19.30

Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, ul. Cukrowa 8, sala 010.

 

Zapisy na warsztat w formie elektronicznej pod linkiem: https://mpm-wzieu.evenea.pl/

Sponsorem spotkań jest Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska oraz firmy DGS Poland i Qvistorp S.A.

 

O prelegencie:

Jakub Lasota - Chief Product Officer, Qvistorp S.A., co-founder; od ponad 15 lat zajmuje się problematyką podejmowania decyzji inwestycyjnych w biznesie. Uczestniczył w dziesiątkach projektów w roli menedżera lub doradcy, odpowiadając za analizę efektywności ekonomicznej planowanych inicjatyw, których skala wydatków sięgała często setek milionów złotych. Z doświadczenia wie, że wzrost biznesu musi być napędzany nowymi przedsięwzięciami. Zdolność organizacji do osiągania sukcesu związanego z podejmowanymi projektami zaczyna się od fazy decyzyjnej. Wzrost powinien opierać się o portfele projektów, które muszą być nie tylko opłacalne same w sobie, ale także powiązane z długo-terminowymi celami strategicznymi organizacji. Podejmowanie najlepszych decyzji wymaga spójnego i holistycznego procesu na etapie, który zaczyna się na długo przed wdrożeniem projektów do realizacji. Właśnie dlatego zainicjował powstanie QVISTORP – firmy technologicznej tworzącej cyfrową platformę do planowania wzrostu.

 

Jakub Lasota o sobie:

Mój największy sukces to: stworzenie w swojej firmie kultury biznesowej „no b/s”, opartej na transparentności, współpracy i duchu przedsiębiorczości.

Najważniejsze dla mnie to: wykorzystanie pełnego potencjału ludzi tworzących zespół, poprzez: otwartość i jasną komunikację, motywowanie do ciągłego zgłaszania inicjatyw i pomysłów oraz pragmatyzm w podejmowaniu decyzji.

Chciałbym pozostawić Państwa z: refleksją dotyczącą długoterminowego znaczenia podejmowanych przez Was decyzji oraz z większą zdolnością do rezygnacji z projektów, które nie przynoszą wartości. 

 

QVISTORP BIO

Qvistorp to Polsko-Fińska spółka technologiczna powstała na bazie eksperckich kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego, modelowania ekonomicznego oraz intuicyjnych rozwiązań IT. Qvistorp oferuje rozwiązania IT, które fundamentalnie zmieniają sposób, w jaki korporacje oceniają i decydują o strategiach inwestowania i wzrostu.

Nasz podstawowy produkt, platforma QVISTORP GROWTH (QG), to rozbudowane narzędzie informatyczne do analizy nowych możliwości biznesowych i efektywnej alokacji zasobów pomiędzy najlepsze inicjatywy z różnych portfeli projektów rozwojowych, badawczo-rozwojowych i innych.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.